Ziraat Mühendisleri Odası Başkan Kurt’u ziyaret etti

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ile bir araya geldi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi ile bir araya geldi.  Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Eskişehir Ziraat Mühendisleri Odası’nın yeni seçilen Başkanı Muazzez Günay ve yönetim kurulu üyelerinden Çetin Toraman, Zeveaiddini Özcan, Şengil Büyükaksoy ile beraber Genç Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Doğukan Gezer katıldı.

TMMOB Ziraat Mühendisleri Odası Eskişehir Şubesi’nin 9. Olağan genel kurulunda başkan seçilen Günay, Başkan Kurt’a çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni yönetim olarak, Odunpazarı’nın yürüttüğü tarımsal çalışmaları takip ettiklerini belirten Günay, bu çalışmalarla ilgili olarak, Odunpazarı Belediyesi ile işbirliği yapmak istediklerini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, günümüzde tarımsal üretimin çok önemli bir noktada olduğunu belirti. Bu konuda Odunpazarı Belediyesi’nin de çok hassas olduğunu kaydeden Başkan Kurt, gerçekleştirdikleri çalışmalarda çevreci bir bilinçle hareket ettiklerinin altını çizdi. Başkan Kurt, Muazzez Günay ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.