YKS Türkiye 86’ncısı Emre Turhan’dan Kazım Kurt’a ziyaret

2019 YKS Türkiye 86’ncısı olan Emre Turhan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret ederek, başarısını Başkan Kurt ile paylaştı. Gençler için yaptığı çalışmalar ve gençlere verdiği destek için Başkan Kurt’a teşekkür eden Turhan, eğitimine Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde devam edeceğini açıkladı.

2019 YKS Türkiye 86’ıncı Emre Turhan Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete Emre Turhan’ın babası Hüseyin Turhan’da katıldı.

“BAŞARILI GENÇLERİN HER ZAMAN DESTEKÇİSİ OLACAĞIZ”

Başarısını kendisi ile paylaşan Emre Turhan’a teşekkür eden Başkan Kurt, Turhan’a bundan sonraki hayatında da başarılar diledi. Turhan’ın Eskişehir’e çok büyük bir mutluluk ve gurur yaşattığını kaydeden Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak başarılı gençlerin her zaman destekçisi olacağız. Emre Turhan Koç Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. Kendisine tıp eğitiminde de başarılar diliyorum” dedi.

Gençlere verdiği destek için Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’a teşekkür eden Emre Turhan, bundan sonra iyi bir hekim olmak için çalışacağını dile getirdi.

Başarılı öğrencileri makamında ağırladığı ve destek verdiği için Başkan Kurt’a teşekkür eden Hüseyin Turhan, oğlunun başarısının kendisine çok büyük bir gurur ve mutluluk yaşattığını söyledi.