Yıldıztepe’de üst yapı sorunu kalmayacak

Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Odunpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yıldıztepe Mahallesi’nde gerçekleştirdikleri yol yapım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Belirlenen program dahilinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, son olarak Yıldıztepe Mahallesi’nde 18 sokakta çalışma yürütüyor. Çayırlık, Çağıltı, Koya, Müberra, Sümbülcük, Barutlu, Tepeli, Oruçkaptan, Mehtaplı, Menekşeli, Aliağalar, Öğretim, Özkaya, Yaşa, Yardımcı, Alpay ve Bozyiğit Sokakta  ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmaları yapan ekipler, Yıldıztepe Mahallesi’nde çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

OEDAŞ’IN ÇALIŞMALARINI BİTİRMESİNİ BEKLİYORLAR

Osmangazi Elektik Dağıtım A.Ş (OEDAŞ) çalışma yaptığı sokaklarda da OEDAŞ’ın çalışmaları bittikten sonra çalışma yürüten ekipler, bu sokaklarda çalışmaların tamamlanması için OEDAŞ’ın çalışmalarının bitmesi gerektiğini söyledi. Çalışmaların tamamlanması için OEDAŞ’ın çalışmalarını bitirmesini beklediklerini kaydeden Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar tamamlandığında Yıldıztepe Mahallesi’ndeki üst yapı sorunlarının ortadan kalkacağını vurguladı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını ilgi ile takip eden vatandaşlar, mahallelerinin alt yapı sorularını çözdüğü için Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’a teşekkür etti.