Türkiye Sakatlar Derneğinden Başkan Kurt’a tebrik ve teşekkür ziyareti

Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarete, Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şube Başkanı Cafer Eşen’in yanı sıra dernek üyeleri de katıldı.

31 Mart Yerel Seçimlerinde gösterdiği başarıdan dolayı Başkan Kurt’u tebrik eden Cafer Eşer, “Engelli vatandaşlarımıza sağlanan hizmetler dolayısıyla Kazım Başkanımızı ziyaret etmek ve teşekkürlerimizi sunmak istedik. Odunpazarı Belediyesi sosyal demokrat çalışmaları ile Türkiye’ye örnek oluyor. Kazım Başkanımız, engelliler ile ilgili önemli çalışmalar yaptı. Engelsiz parklar ve Engelsiz Kültür Sanat Merkezi bu çalışmaların başında geliyor. Başkanımızın, yeni dönemde de engeller ile ilgili projeleri olduğunu biliyoruz. Kendisine başarılar diliyoruz” dedi.

Ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür eden Başkan Kurt, “Engelli bireylerimiz için çalışmalar yapıyoruz. ‘Onlar için ne yapabiliriz’ sorusunu soramadığımız bir gün yok. Onlar için çalışmaya ve üretmeye devam edeceğiz. Ziyaretinizden dolayı sizlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.