Sanatçı annelerin gözünden çocukları

Odunpazarı Belediyesi Emek Oyuncak Kütüphanesi’nde eğitim gören çocukların anneleri tarafından “Anne Gözüyle Çocuk” sergisi açıldı.

Odunpazarı Belediyesi Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen sergiye Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir Kent Konseyi Başkanı Nuray Akçasoy, CHP Odunpazarı İlçe Kadın Kolları Başkanı Sibel Yeşildal, Odunpazarı Belediyesi Meclis üyeleri, daire müdürleri, “Anne Gözüyle Çocuk” sergisi için fotoğraf çeken sanatçı anneler; “Ayfer Çelikel, Berna Özer, Betül Keskin, Döndü Çelik, Emine Atuk, Gülsüm Baş, Nurhan Özkan, Rabia Topal, Reyhan Boru, Sevilay Yıldırım, Sevinç Öncel, Ummuhan Karaşahin, Zeynep Altındaş” ve davetliler katıldı.

Sergi açılışından önce konuşma yapan Başkan Kurt, “Bu etkinliği gerçekleştirdiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. Gerçekten bir insanın en önemli varlığı çocuklarıdır. Çocuklarımızın geleceği için her şeyi yaparız. Odunpazarı Belediyesi olarak da tüm çocuklar için elimizden gelen ne varsa yapmamız gerekir. Önce çocukları ve kadınları mutlu etmemiz gerekir. Kendi çocuğuna farklı bir bakışla bu tespitleri yapan kadınlarımızı tebrik ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Başkan Kurt çocuklarla birlikte serginin açılışını gerçekleştirdi. Sergiyi anneler ve çocuklarla birlikte gezen Başkan Kurt, çekilen fotoğrafları oldukça başarılı buldu. Sergiyi gezen Başkan Kurt ve diğer protokol katılımcıları daha sonra sergiyi hazırlayan sanatçı annelere katılım belgesi takdim etti.

IMG_6142 IMG_6187 IMG_6200 IMG_6232 IMG_6278

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir