Odunpazarı personeli iftarda buluştu

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, iftar yemeğinde Odunpazarı Belediyesi personeli ile bir araya geldi.

Emek Kapalı Pazar Yeri’nin üst kısmında bulunan İlk Adım Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen iftar yemeğine Başkan Kurt’un yanı sıra belediye başkan yardımcıları, daire müdürleri ve belediye personeli katıldı.

ONURLU BİR GÖREV YAPIYORSUNUZ

Başkan Kurt iftar yemeğinde yaptığı konuşmada, “Ramazan Ayı’nda sabırla ibadetini yapan insanlarımız, ramazandan sonra bayramını yapıyor. Bu aylarda, bu günlerde Ramazan Ayı’nın kutsal niteliği de dikkate alınarak insanların birbiriyle daha çok kaynaşması gerekmektedir. Her şeyin başı insan, insan sağlığı ve mutluluğu. Belediyecilik insanların mutlu olması için yapılan bir hizmet. Sizler Eskişehir’in Odunpazarı ilçesine yıllardır katkı veriyorsunuz emeğinizle, alın terinizle, hakkınızla insanlara hizmet ediyorsunuz. Bütün hedefimiz 400 bin kişiyi rahat yaşatmak. Sizlerin yaptığı çok kutsal bir iş. Odunpazarı Belediye Başkanı olarak sizlerle çalışmaktan son derece mutluyum. Hepinize teşekkür ediyorum. Ailelerinizle, çocuklarınızla uzun bir ömür diliyorum, bu da mutlu ve mesut olsun. Biz belediyeci olarak sizlere de hizmet ederiz, etmeliyiz. Hepimiz aydınlık bir gelecekte mutlu bir Türkiye’de barış içinde kardeşçe yaşayalım diyorum” dedi.

Başkan Kurt’un konuşmasının ardından gerçekleştirilen iftar yemeği sanatçı Mustafa Büyükaşçı’nın verdiği konser ile son buldu.

IMG_8765 IMG_8770 IMG_8808 IMG_8822 IMG_8941 IMG_8953

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir