Odunpazarı Belediyesi birlikte yönetim çalıştayı yapacak

Odunpazarı Belediyesi demokratik, çağdaş ve mutlu bir Odunpazarı için çalışmalarına devam ediyor. Sosyal demokrat, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayış ile yönetilen Odunpazarı Belediyesi, ‘2020-2024 Stratejik Plan’ hazırlıkları kapsamında dış paydaşları ile birlikte ‘Ortak Akıl Çalıştayı’ düzenliyor.

20 Haziran Perşembe ve 21 Haziran Cuma Günlerinde gerçekleşecek olan ‘Ortak Akıl Çalıştayı’ Aladdin Park Cafe’de yapılacak. ‘Nasıl bir Odunpazarı istiyoruz’ temasıyla gerçekleşecek olan ‘Ortak Akıl Çalıştayı’ ile Odunpazarı Belediyesi’nin 5 yıllık çalışmalarının temelleri oluşturulacak. Çalıştayda ayrıca Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt tarafından 31 Mart Yerel Seçimlerinden önce açıklanan vizyon projeler de yer alacak. Odunpazarı Bölgesi’nde yer alan tüm mahallelerin muhtarları, Eskişehir’de yer alan tüm kurum, kuruluş ve demokratik kitle örgütlerinin davetli olduğu Ortak Aklı Çalıştayı 09.00-15.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Odunpazarı Belediyesi Ortak Akıl Çalıştayına katılmak isteyen vatandaşlar, 0 530 765 31 88  numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırabilecekler.