Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli Odunpazarı Belediyesini ziyaret etti

Başarılı projeleri ile diğer belediyelere de örnek olan Odunpazarı Belediyesi’ne, Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden kıyaslama ziyareti yapıldı. Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u da ziyaret eden heyet, belediye çalışmaları ile ilgili bilgi aldı.

Odunpazarı Belediyesi’nin projelerini Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nden gelen bir heyet mercek altına aldı. Odunpazarı Belediyesi’nin proje ve çalışmalarını beğenen Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeli, proje ve çalışmaları yerinde görmek için Odunpazarı Belediyesi Zabıta Müdürlüğünü ziyaret etti. Projeler ve Zabıta Müdürlüğü’nün uygulamaları ile ilgili bilgi alan heyet, daha sonra Başkan Kurt’u makamında ziyaret etti.

Odunpazarı Belediyesi’nin birçok örnek projeye imza attığını söyleyen heyet, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personelinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesinin sosyal demokrat, halkçı ve katılımcı bir anlayışla yönetildiğini vurguladı. Başkan Kurt, Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü personeline belediye çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir