Milletvekilleri Çakırözer ve Süllü Başkan Kurt’u ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Misafirlerini makamında ağırlayan Başkan Kurt, Çakırözer ve Süllü ile bir süre sohbet etti.

Başkan Kurt’u Odunpazarı Belediyesi’ne tekrar başkan seçildiği için tebrik eden Çakırözer ve Süllü, Kazım Kurt’un 31 Mart yerel seçimlerinde oyunu en çok yükselten 7. belediye başkanı olduğunu hatırlattı. Çakırözer ve Süllü, “Kazım Kurt, Odunpazarı ve Eskişehir Halkı için çok başarılı projelere imza attı, kendisine çok teşekkür ederiz. Başkan Kurt’a yeni döneminde başarılar diliyoruz” dedi.

Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü’ye nazik ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, “Biz yolumuzdan sapmadan, Odunpazarı Belediyesi’ni halkçı, sosyal demokrat, katılımcı ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile yönetmeye devam edeceğiz. Halkımız bize güvendi, Odunpazarı’nda her iki kişiden biri bize oy verdi, onların güvenini boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.