Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkan Kurt’u ziyaret etti

31 Mart yerel seçimlerinde yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçilen Kazım Kurt’a yapılan hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Başkan Kurt, son olarak Eskişehir Marangoz ve Mobilyacılar Odası’nı (ESKMMO) ağırladı. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Eskişehir Marangoz ve Mobilyacılar Odası Başkanı Cengiz Kalkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Başkan Kurt’u yerel seçimlerde gösterdiği büyük başarıdan dolayı tebrik eden ESKMMO Başkanı Cengiz Kalkan, Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar diledi. Odunpazarı Belediyesi’nin yeni dönemde de Odunpazarı ve Eskişehir Halkı için önemli çalışmalara imza atacağına inandıklarını söyleyen Kalkan. ESKMMO ve Odunpazarı Belediyesi’nin ortak projeler ve fikir alışverişlerinde bulunacağını belirtti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, ESKMMO Başkanı Cengiz Kalkan ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti. Meslek odaları ile her zaman iş birliği içinde olduklarını ifade eden Başkan Kurt, ESKMMO ile de her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını dile getirdi.