Kırmızıtoprak Muhtar Adayı Çalışkan’dan Kazım Kurt’a teşekkür ziyareti

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerinde Kırmızıtoprak Mahallesi’ne muhtar adayı olan Hacer Çalışkan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen görüşmede, Kırmızıtoprak Mahalle Muhtar Adayı Hacer Çalışkan, Başkan Kurt’a projeleri hakkında bilgi verdi. Kırmızıtoprak Mahallesi’nde farklı bir muhtar olacağını ifade eden Çalışkan, Başkan Kurt’a Odunpazarı’na yaptığı hizmetlerden ve özellikle Kırmızıtoprak Mahallesi’nde bulunan Orhan Oğuz Halk Merkezi’ni hayata geçirdiği için teşekkür etti.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’ni halkçı, katılımcı, şeffaf ve hesap verebilen bir yönetim anlayışı ile yönetmeye devam edeceklerini söyledi. Bunu yaparken de muhtarların belediye ve vatandaşlar arasında köprü görevi gördüğünü belirten Başkan Kurt, “Muhtarlar bizim gören gözümüz, duyan kulağımız. Mahallelerde var olan sorunlara birlikte çözüm bulacağız. Ben seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.