Kazım Kurt ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Eskişehir’de bulunan çok sayıda demokratik kitle örgütü ile bir araya gelen Başkan Kurt, kitle örgütlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Kırkalılar Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, Bardakçı Köy Derneği, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) ve Türkiye Ormancılar Derneği; Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Farklı zamanlarda Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyaretlere, kitle örgütlerinin başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Kurt’u yeniden Odunpazarı Belediye Başkanı seçildiği için tebrik eden başkanlar, yeni dönemde Başkan Kurt’a başarılar diledi.

Kitle örgütleri başkanlarına ziyaretleri için teşekkür eden Başkan Kurt, demokratik kitle örgütlerinin demokrasi için hayati önem taşıdığını söyledi. Hemşeri derneklerinin ise kültürün yeni nesillere aktarımında çok önemli bir yeri olduğunu dile getiren Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi olarak demokratik kitle örgütlerine her zaman destek verdiklerini ifade etti. Başkan Kurt, bu desteğin yeni dönemde de devam edeceğini kaydetti.