Kazım Kurt: Sporcularımızla gurur duyuyoruz

Odunpazarı Spor Kulübü U-18 Basketbol ve Voleybol Takımı Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarete Odunpazarı Spor Kulüp Başkanı Dilaver Atay, basketbol ve voleybol takımı oyuncuları ile antrenörleri katıldı.

Odunpazarıspor Kulübü Büyük Erkek Voleybol Takımı’nın Eskişehir’de grup müsabakalarında şampiyon olduğunu belirten Odunpazarı Spor Kulüp Başkanı Dilaver Atay, Büyük Erkek Voleybol Takımı’nın final grup müsabakalarına gitmeye hak kazandığını kaydetti.

Deplasman maçının 16-17 ve 18 Şubat’ta Uşak’ta oynanacağını söyleyen Atay, deplasman maçında da başarılı olurlarsa takımın 2. lige yükseleceğini duyurdu. Basketbol takımının maçta kazandığı kupayı Kazım Kurt’a getirdiklerini ifade eden Atay, Odunpazarı Spor Kulübü ve sporcularına verdiği destekten dolayı Başkan Kurt’a teşekkür etti.

Odunpazarı’nın başarılı sporcularıyla gurur duyduklarını ifade eden Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin her zaman spora ve sporculara destek olacağını kaydetti ve takımlara başarılar diledi.

Kazım Kurt: Sporcularımızla gurur duyuyoruz Kazım Kurt: Sporcularımızla gurur duyuyoruz Kazım Kurt: Sporcularımızla gurur duyuyoruz