Kazım Kurt Kırka Muhtarları ile bir araya geldi

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Seyitgazi İlçesine bağlı Kırka Bölgesi muhtarları ile bir araya geldi. Dayanışma, birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmaya, Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile 20 muhtar katıldı.

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Seyitgazi İlçesi Kırka Bölgesi muhtarları ile buluştu. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe’nin de katıldığı toplantıda, Kümbet, Karaöven, Numanoluk, Çatören, Gökbahçe Mahalle Muhtarlarının da aralarında bulunduğu 20 muhtar yer aldı.

Odunpazarı Belediyesi olarak belediyeler arası dayanışmaya önem verdiklerini belirten Başkan Kurt, birlik ve beraberliğin önemine dikkat çekti. Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak, Seyitgazi Belediyesi’nin her zaman yanında olacağız. Var olan sorunları hep birlikte çözeceğiz. Birlikte, dayanışma içinde olursak üstesinden gelemeyeceğimiz sorun yok” dedi.

Başkan Kurt’a kendilerine verdiği destek için teşekkür eden Uğur Tepe ve muhtarlar, bu dayanışma, birlik ve beraberliğin devam edeceğini vurguladı.