Kazım Kurt Kıdemli Vatandaşlarla Bayramlaştı

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Kurban Bayramı öncesinde Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimlerini ziyaret etti.

Odunpazarı Belediyesi Koca Çınar Yaşam Merkezi’ni ziyaret eden Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimleri ile bayramlaştı. Burada kıdemli vatandaşlar ile sohbet eden Başkan Kurt, eski bayramları yad etti. Onların bayram anıların dinleyen Başkan Kurt, onlarla birlikte oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Koca Çınar Yaşam Merkezi müdavimlerine sağlıklı, mutlu bayramlar dileyen Başkan Kurt, “Gencinden yaşlısına her yurttaşımın değerini bilerek hizmet üretiyoruz. Onların hayatını kolaylaştırmak, zor zamanlarında destek olmak öncelikli görevimiz. Kıdemli vatandaşlarımızın desteğe en ihtiyaç duydukları dönemde onların yanında olabilmek, ihtiyaçlarına cevap verebilmek bana göre en kıymetli belediyecilik hizmetlerinden bir tanesi. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da onlara destek olmak adına elimizden gelen tüm çabayı sarf edeceğiz.” dedi.

Kendilerine sunulan imkânlardan ötürü çok mutlu olduklarını belirten Koca Çınar müdavimleri, Başkan Kazım Kurt’un ziyareti ile ayrıca moral bulduklarını ifade etti.