Kazım Kurt asfalt çalışmalarını yerinde inceliyor

Odunpazarı Belediyesi sorunsuz bir üst yapı parolasıyla çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdikleri çalışmalar kapsamında son olarak 71 Evler Mahallesi’nde asfalt ve tretuvar çalışması gerçekleştirdi.

71 Evler Mahallesi genelinde yapılan çalışmalarda Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, 9 sokakta çalışmalarına başladı. Onaran, Hekimoğlu, Esra Can, Toksöz, Açelya, Avarca, Alp Nur, Ayvaz Alp ve Bahtiyarlık Sokakta ‘aşınma asfalt ile yol’ ve ‘baskılı asfalt ile tretuvar yapımı’ çalışmalarına devam eden ekipler, 71 Evler Mahallesi’ndeki çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını söyledi.

Ekiplerin çalışmalarını yerinde incelemek için 71 Evler Mahallesi’ne giden Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, çalışmaların gerçekleştirildiği sokakları gezdi. Yapılan çalışmaları inceleyen Başkan Kurt, ekiplerle görüşerek bilgi aldı.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, çalışmalar tamamlandığında 71 Evler Mahallesi’ndeki üst yapı sorunlarının ortadan kalkacağını vurguladı.