Kadınlardan Başkan Kurt’a teşekkür ziyareti

Her Ev Bir Atölye Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kurt bir süre misafirleri ile sohbet etti.

Başkan Kurt’a Odunpazarı’nda kadınlar için yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden kooperatif üyeleri, Başkan Kurt’u yerel seçimlerde tekrar Odunpazarı Belediye Başkanı seçildiği için tebrik etti. Başkan Kurt’un seçimlerden önce açıkladığı vizyon projeleri arasında kadınlar için çok önemli projeler olduğunu kaydeden kooperatif üyeleri, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

Kooperatif üyesi kadınların ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, ‘Kadınları ve Çocukları Mutlu Bir Odunpazarı’ için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Yeni dönemde Odunpazarı’nda kadınların daha özgür ve özgüvenli olması için çalışacaklarını kaydeden Başkan Kurt, “Açacağımız halk merkezlerinde farklı branş ve dallarda atölyeler olacak. Kadınlar bu atölyelerde meslek öğrenecek, para kazanacak. Kreşlerimize ise çocuklarını güvenle, gözü arkada kalmadan bırakacak, işe gidecek, sosyal hayata katılacak” dedi.