Halk Merkezleri

Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için Halk Merkezlerini hizmete sundu. Faaliyete geçirilen 11 Halk Merkezi ile özellikle kadınlar ve çocukların kişisel gelişimleri için atölyeler düzenleyen Odunpazarı Belediyesi, halk merkezleri içinde bulunan Halk Kütüphaneleri ile de vatandaşlara hizmet ediyor.

71 Evler Aydın Arat Halk Merkezi

Odunpazarı Belediyesi 2017 yılında, 71 Evler Mahallesi’ne halk merkezi açtı. Eskişehir’in eski belediye başkanlarından Aydın Arat’ın adının verildiği halk merkezi içinde yer alan 2 derslik,

1 çok amaçlı salon, 1 masa tenisi odası ve 71 Evler Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

Emek Halk Merkezi

Emek Mahallesi’nde bulunan Emek Halk Merkezi; 4 derslik, 1 spor salonu, 1 soyunma odası, 1 bilgisayar dersliği ve Fakir Baykurt Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.

Gökmeydan Halk Merkezi

Odunpazarı Belediyesi, Gökmeydan Halk Merkezi’nde yer alan; 1 çok amaçlı salon, 2 derslik ve Kemal Tahir Halk Kütüphanesi ile Odunpazarlılara hizmet ediyor.

Erenköy Sezai Aksoy Halk Merkezi

Kadın ve çocukları mutlu bir Odunpazarı düşüncesiyle hareket eden Odunpazarı Belediyesi, vatandaşların kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak için Erenköy’de Halk Merkezi açtı. Eskişehir’in eski belediye başkanlarından Sezai Aksoy’un adının verildiği halk merkezi; 1 muhtar odası, 1 çok amaçlı salon, 2 derslik, 1 oyun odası ve Erenköy Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

Büyükdere Halk Merkezi

Odunpazarı Belediyesi, Büyükdere Halk Merkezi’nde bulunan; 1 müzik sınıfı, 1 çok amaçlı salon, 1 derslik, 1 spor salonu, 1 soyunma odası, 1 cep sineması ve Hasan Hüseyin Korkmazgil Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.

Kırmızıtoprak Halk Merkezi

Odunpazarı Belediyesi, Kırmızıtoprak Halk Merkezi’nde yer alan; çok amaçlı salon, 3 derslik, Kırmızıtoprak spor klübü odası ve Mehmet Akif Ersoy Halk Kütüphanesi ile de vatandaşlara hizmet ediyor.

 Orhangazi Halk Merkezi

Odunpazarı Belediyesi, Orhangazi Halk Merkezi içinde bulunan; 2 derslik, okuma odası, spor salonu, malzeme odası, soyunma odası ve Orhangazi Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.

 75.Yıl Selami Vardar Halk Merkezi

Selami Vardar Halk Merkezi, 75. Yıl Mahallesi’nde bulunuyor. Selami Vardar Halk Merkezi; çok amaçlı salon, aşçılık sınıfı (mutfak), spor salonu, derslik, bilgisayar sınıfı ve 75. Yıl Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.

Prof. Dr. Türkan Saylan Halk Merkezi

Vadişehir Mahallesi’nde bulunan Vadişehir Halk Merkezi, 2 derslik, muhtar odası ve Yaşar Kemal Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.

IhlamurKent Halk Merkezi

Ihlamurkent Mahallesi’nde bulunan Ihlamurkent Halk Merkezi; çok amaçlı salon, satranç odası, masa tenisi odası, derslik ve Ihlamurkent Halk Kütüphanesi ile Odunpazarlılara hizmet ediyor.

Karapınar Halk Merkezi

Karapınar Halk Merkezi; atölyeler, çok amaçlı salon, 2 derslik ve Karapınar Halk Kütüphanesi ile vatandaşlara hizmet ediyor.