Erdinç Yılmaz’dan Kazım Kurt’a iade-i ziyaret

Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette,Kurt ile Dinç bir süre sohbet etti.

Eskişehir için Başkan Kazım Kurt ile birlikte uyum içinde çalışacaklarını ifade eden Erdinç Yılmaz, belediyeler ile birlikte Eskişehir’de yaşayan insanların yaşam kalitesini arttıracak çalışmalar yapmak istediklerini vurguladı. Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşları, yerel yönetimler ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmak istediklerini belirtti.

Tepebaşı Kaymakamı Dr. Erdinç Yılmaz’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kazım Kurt, belediyeler ile kamu kurum ve kuruluşlarının Eskişehir Halkı için birlikte çalışmaları gerektiğini kaydetti. Aksi takdirde kaybedenin Eskişehir Halkı olacağına dikkat çeken Başkan Kurt, “Eskişehir için birlikte uyum içinde çalışmamız gerekli. Bunu gerçekleştirmek için önümüzde bir engel yok. Ben bir kez daha Tepebaşı Kaymakamımız Dr. Erdinç Yılmaz’a görevinde başarılar diliyorum” dedi.