Dede Mahallesi Muhtarı Ömer Saraçlar Kazım Kurt’u ziyaret etti

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, misafirlerini ağırlamaya devam ediyor. Başkan Kurt son olarak Dede Mahallesi Muhtarı Ömer Saraçlar ile bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Muhtar Ömer Saraçlar, 31 Mart Yerel Seçimlerinde büyük bir başarı gösteren Başkan Kurt’u tebrik etti. Başkan Kurt’a yeni dönemde başarılar dileyen Saraçlar, “Odunpazarı Belediyesi ile bundan sonra Dede Mahallesi sakinleri için birlikte alışacağız. Başarılı işlere imza atacağımıza inanıyorum. Başkan Kazım Kurt’a yeni dönemde başarılar diliyorum” dedi.

Dede Mahallesi Muhtarı Ömer Saraçlar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kazım Kurt, 31 Mart Yerel Seçimlerinde muhtar seçilen Saraçlar’ı tebrik etti. Saraçlar’a başarılar dileyen Başkan Kurt, “Muhtarlar bizim mahallelerdeki gözümüz, kulağımız. Muhtar Ömer Saraçlar ile bundan sonra Dede Mahallesi için birlikte çalışacağız. Umarım güzel ve başarılı çalışmalar gerçekleştiririz. Kendisine başarılar diliyorum. İhtiyaç duyduğu zaman Odunpazarı Belediyesi olarak yanında olacağız” diye konuştu.