Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan Kazım Kurt’u ziyaret etti

Afyonkarahisar Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, iki mevkidaş bir süre belediye faaliyetleri ile ilgili sohbet etti.

Başkan Kurt’a Dazkırı’ da yaptıkları çalışmalar ile ilgili bilgi veren Başkan Taylan, Eskişehir ve Odunpazarı’ndan çok etkilendiğini söyledi. Odunpazarı Belediyesi’nin diğer belediyelere örnek olacak çalışmalara imza attığını belirten Başkan Taylan, “Başkan Kazım Kurt, Odunpazarı’nda halkçı, sosyal demokrat ve katılımcı bir yönetim anlayışı sergiliyor. Bu yönetim anlayışı diğer belediyeler tarafından da örnek alınmalı. Ben başarılı proje ve çalışmaları için Başkan Kurt’u tebrik ediyorum” dedi.

Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, İsmail Taylan’a teşekkür etti. Odunpazarı halkı için çalışamaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Kurt, “Dazkırı için Başkan İsmail Taylan’da önemli çalışmalar yaptı. Bu nedenle Dazkırı’ya ikinci kez Belediye Başkanı seçildi. Kendisini tebrik ediyorum” diye konuştu.