Başkan Kurt: “Türkiye’nin demokratik yaşamına hepimiz bir tuğla koymalıyız”

Pınar Işık coşturdu

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin düzenlediği yeni yıl konserine katıldı. Başkan Kurt burada yaptığı konuşmasında, “Hepimiz mutlu, huzurlu ve barış içerisinde bir Türkiye’de yaşayalım. Türkiye’nin demokratik yaşamına hepimiz bir tuğla koymalıyız” dedi.

Odunpazarı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yeni yıl konseri düzenlendi.

Odunpazarı Belediyesi Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezinde (YKSM) düzenlenen konsere, Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Han Belediye Başkanı Erdal Şanlı, Odunpazarı Belediyesi Meclis üyeleri, başkan yardımcıları, daire müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MUTLU VE HUZURLU BİR TÜRKİYE’DE YAŞAYALIM

Başkan Kurt yeni yıl konserinde yaptığı konuşmasına gelen konukların yeni yılını kutlayarak başladı. Başkan Kurt, “2015 yılı kimimiz için iyi kimimiz için kötü olaylarla geçti. 2016 yılında hiç kimsenin sorun yaşamamasını diliyorum. Hepimiz mutlu, huzurlu ve barış içerisinde bir Türkiye’de yaşayalım” dedi.

TÜRKİYE’NİN DEMOKRATİK YAŞAMINA BİR TUĞLADA BİZ KOYALIM

İktidar ve iktidarı yönlendirenlerin 2016 yılında Türkiye’yi çok farkı noktalara çekmeye çalışacaklarını belirttiği konuşmasında, “Ülke olarak uyanık olmalıyız. Birlikte olmalıyız, iri olmalıyız ve diri olmalıyız. Türkiye’nin demokratik yaşamına hepimiz bir tuğla koymalıyız” dedi.

YENİ YIL ÇEKİLİŞİ

Konuşmaların ardından gelen konukların bilet numarasına göre yılbaşı çekilişi gerçekleştirildi. Çekiliş sonucunda şanslı kişilere Odunpazarı Belediyesi tarafından yeni yıl hediyesi verildi.

PINAR IŞIK COŞTURDU

Çekilişin ardından Şef Ferdi Cansız’ın yönettiği orkestra düzenlenen Yeni Yıl Konseri’nde izleyenlerin kulaklarının pasını sildi. Konserde sanatçı Pınar Işık seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla gelen konuklara yeni yılın coşkusuna yakışır bir gece yaşattı. Gecede ayrıca Odunpazarı Belediyesi dans topluluğu tarafından dans gösterisi de sergilendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir