Başkan Kurt, Odunpazarı Kent Konseyi’nin yeni yönetimi ile bir araya geldi

Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarı Kent Konseyi’nin yeni başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Geçtiğimiz günlerde 5. Olağan Seçimli Genel Kurulu yapılan Odunpazarı Kent Konseyi Başkanlığına, Genel Sekreter olarak görev yapan İsmail Kumru seçildi. Yeni Başkan Kumru yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Kurt’u ziyaret etti.

STK’LARLA İŞBİRLİĞİ ÖNEMLİ

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt, yeni Başkan İsmail Kumru ve yönetim kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi. Başkan Kurt, “Odunpazarı Belediyesi olarak Sivil Toplum Örgütleri (STK) ile işbirliği içinde çalışmaya devam ediyoruz.  Kent Konseyleri hem belediyelerin denetimini, hem bulundukları kentin sivil denetimini sağlıyor” dedi.

HAMAMYOLU’NA KONSEY KATKISI

Odunpazarı Belediyesi’nin Kent Konseylerini önemsediğini belirten Başkan Kurt, “Odunpazarı Kent Konseyi Çalışma grupları Odunpazarı Belediyesi’ne oldukça büyük katkılar sağladı. Bunun en somut örneği Hamamyolu Projesidir. Odunpazarı Kent Konseyi Hamamyolu Çalışma grubunun yoğun çalışmaları sayesinde Hamamyolu dönüşüm projesi hayata geçmek

üzere. Diğer çalışma gruplarının da oldukça başarılı çalışmaları bizlere büyük katkılar sağladı. Sizlerin huzurunda Odunpazarı Kent Konseyi’ne, meclislerine ve çalışma gruplarına hem Odunpazarı’nın geleceğine katkıda bulundukları hem de başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ederim” dedi.

ESKİŞEHİR İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Odunpazarı Kent Konseyi yeni Başkanı İsmail Kumru ise Odunpazarı Belediyesi ile her zaman koordineli bir şekilde çalışacağını vurguladı. Kumru, “Odunpazarı ve Eskişehir’in geleceği için daha çok çalışacağız. Yeni projeler ve yeni fikirler ile birlikte Odunpazarı ve Eskişehir’i bir marka haline getirmek için elimizden gelen her şeyi yapacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir