Başkan Kurt, Meriç ve Meydanlı ile bir araya geldi

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, sivil toplum örgütleri, Eskişehir’de faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Başkan Kurt, son olarak Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezunlar Derneği Başkanı Asiye Meriç ve Şeker Fabrikası Müdürü Ekrem Meydanlı ile bir araya geldi.

Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Mezunlar Derneği Başkanı Asiye Meriç ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Kurt’u ziyaret etti. Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Başkan Kurt, Meriç ile bir süre sohbet etti. Asiye Meriç’e Odunpazarı Belediyesi’nin projelerini anlatan Başkan Kurt, en büyük hedeflerinin çocukları ve kadınları ile mutlu bir Odunpazarı olduğunu vurguladı.

Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiğini ifade eden Meriç, Başkan Kurt’a çalışmalarında başarılar diledi.

ŞEKER FABRİKASI ÖNEMLİ BİR DEĞERİMİZ

Eskişehir Şeker Fabrikası Müdürü Ekrem Meydanlı ile de bir araya gelen Başkan Kurt, Şeker Fabrikası’nın Eskişehir için çok önemli olduğunu vurguladı. Şeker Fabrikası’nın Eskişehir’in en eski değerlerinden biri olduğuna dikkat çeken Başkan Kurt, Meydanlı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir