Başkan Kurt Erenköy’de

Odunpazarı Belediyesi mahallelerde yaptığı alan çalışmalarına Erenköy’de devam etti. Vatandaşlarla bir araya gelen Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Erenköylülerin sorunlarını ve şikâyetlerini diledi.

“Odunpazarı Belediyesi Mahallenizde Çalışıyor” sloganıyla çalışmalarını sürdüren Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Kırsal Hizmetler, Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü’nden oluşan ekip Erenköy Mahallesi’nde alan çalışması yaparak mahalledeki eksikleri tamamladı.

 VATANDAŞI DİNLEDİ

Çalışmaların yapıldığı Erenköy Mahallesi’nde vatandaşla bir araya gelen Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin geliştirdiği yeni sistem hakkında bilgi verdi. Bu sistemle ekiplerin koordineli bir şekilde çalıştığını belirten Başkan Kurt, bu çalışmalar ile mahallelerdeki eksikleri tamamladıklarını söyledi. Hedeflerinin daha mutlu bir Odunpazarı olduğunu kaydeden Başkan Kurt, bu hedef doğrultusunda çalışmalarına devam ettiklerini vurguladı. Başkan Kurt, vatandaş ve esnafla sohbet ederek istek ve şikâyetleri dinledi.

Gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Erenköy Mahallesi’nde bulunan parklarda bakım ve yenileme çalışmalarını gerçekleştirdi. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri de bölgede genel ilaçlama çalışması yaptı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bölgede üst yapı ve tamirat çalışması gerçekleştirirken, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri bölge genelinde genel temizlik çalışması gerçekleştirerek, mahalleyi modern araçlar ve deneyimli personeli ile tertemiz bir hale getirdi.

1 (4) 1 (5) 1 (6) 1 (9) 1 (2) 1 (3)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir