Başkan Ebetürk’ten Kazım Kurt’a destek ziyareti

Türkiye Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu’na (DİSK) bağlı Sosyal İş Sendikası Genel Başkanı Metin Ebetürk, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, Ebetürk’ün yanı sıra DİSK Emekli Sen Genel Yürütme Kurulu Üyesi Nurettin Aslan, SHP Eski Ankara Milletvekilli Kamil Ateşoğulları ile CHP Odunpazarı Meclis Üyesi İbrahim Arslan yer aldı.

Odunpazarı Belediyesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade eden DİSK bağlı Sosyal İş Sendikası Genel Başkanı Metin Ebetürk, Odunpazarı Belediyesi’nin son 5 yılda çok başarılı çalışmalara imza attığını kaydetti. Başkan Kurt’un tekrar aday olmasının Odunpazarı için sevindirici olduğunu dile getiren Ebetürk, “31 Mart’ta gerçekleşecek yerel seçimlerde Başkan Kurt’a başarı dileklerimizi ve desteklerimizi iletiyoruz” dedi.

Ebetürk, Aslan ve Ateşoğulları’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kurt, bu ziyaretin kendisini çok sevindirdiğini söyledi. Başkan Kurt, destek ve başarı dilekleri için Ebetürk, Aslan ve Ateşoğulları’na teşekkür etti.