75. Yıl Mahalle Meclisi’nden Başkan Kurt’ta teşekkür ziyareti

Odunpazarı Kent Konseyi 75. Yıl Mahalle Meclisi Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt’u ziyaret etti.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette, 75. Yıl Mahallesi sakinleri; Odunpazarı Belediyesi tarafından mahallerine yapılan Selami Vardar Halk Merkezi için teşekkür etti.

Selami Vardar Halk Merkezi’nin 75. Yıl Mahallesi için çok büyük bir ihtiyaç olduğunu belirten mahalle sakinleri, Odunpazarı Belediyesi’nin de mahallelinin ihtiyaçlarını da öngörerek mahallelerine halk merkezi inşa ettiğini söyledi. Odunpazarı Belediyesi’nin 75. Yıl Mahallesi’nde yaşayan kadınların ekmek pişirebilmesi için Selami Vardar Halk Merkezi’ne tandır da yaptırdığını kaydeden mahalle sakinleri, Selami Vardar Halk Merkezi’nde çocuklar ve gençlerin spor yapabilmesi için de halı saha bulunduğunu da vurguladı. 75. Yıl Mahallesi sakinleri, “Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, bizi düşünerek, özellikle de mahallede yaşayan kadınlar, çocuklar, gençler ve yaşlılar için mahallemize halk merkezi yaptırdı. Bu merkeze de eski belediye başkanlarımızdan Selami Vardar’ın adını verdi. Biz 75. Yıl Mahallesi sakinleri olarak Başkan Kurt’a teşekkür ediyoruz” dedi.

Odunpazarı Belediyesi’nin yönetimine geldikleri günden itibaren Odunpazarlıların özellikle de kadınlar, çocukların, gençlerin ve yaşlıların mutluluğu için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Kurt, “Kadınları ve çocukları ile mutlu bir Odunpazarı, diye bir slogan bile ürettik. Bu

yönde de çalışmalarımıza devam edeceğiz. Selami Vardar Halk Merkezi’de bizim halkçı belediyecilik anlayışımızla yaptığımız bir merkez. Umarım 75. Yıl Mahallesi sakinleri için de hayırlı olur. Siz o merkezi, gereği gibi, kullandıkça biz, mutlu olacağız” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir