23 Nisan Odunpazarı’nda kutlanır

Odunpazarı Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerine çocuklar tarafından gerçekleştirilecek olan tiyatro gösterimi ile başlayacak.

23 Nisan 2017 Pazar günü Hasan Polatkan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek olan tiyatro gösterimi saat 13.00’de başlayacak. Ihlamurkent Oyunpazarı Gündüz Bakım Evi ve Kreşi öğrencileri tarafından gerçekleşecek tiyatro gösterimine, öğrenciler drama hocaları ve işaret dili eğitmeni tarafından yapılan çalışmalarla hazırlandı. OMEK keman kursu öğrencilerinin de yer alacağı tiyatro gösteriminde çocuklar; 23 Nisan, Atatürk, Egemenlik ile ilgili şarkılar söyleyerek, dans gösterileri yapacak.

23 NİSAN KUTLAMALARI 30 NİSAN’DA

Odunpazarı Belediyesi tarafından düzenlenen 23 Nisan kutlamaları ise hava muhalefeti nedeni ile 30 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleştirilecek. Odunpazarı Meydanı’nda yapılacak olan 23 Nisan kutlamaları 13.30-18.00 saatleri arasında gerçekleşecek. 23 Nisan kutlamalarında animasyon’dan sokak oyunlarına, yüz boyama, resim çalışmalarından halk oyunlarına birçok etkinlik ve gösteri düzenlenecek.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir